سرخط خبرها

پتروشیمی صدف ؛ نمونه‌ ای از روابط عمومی های فعال در ارتباط با جامعه‌ پیرامونی

پتروشیمی صدف ؛ نمونه‌ ای از روابط عمومی های فعال در ارتباط با جامعه‌ پیرامونی
عصر عسلویه :یکی از روابط‌عمومی هاي فعال شرکت های منطقه عسلویه، رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی صدف است.


پتروشیمی صدف خلیج فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی الاستومر در کشور و منطقه، با هدف دستیابی به تولید سالانه ۱۳۶ هزار تن لاستیک استایرین بوتادین در حال ساخت است ، برنامه احداث پتروشیمی صدف خلیج فارس در زمستان امسال به مرحله پایانی نصب و ساختمان خواهد رسید و هم اکنون پیشرفت پروژه بیشتر از ۹۰ درصد است،‌این شرکت‌ پتروشیمی زیر مجموعه صنایع پتروشیمی خلیج فارس است.

در یک سال گذشته به همت رئیس روابط‌عمومی شرکت، سه نشست خبری مدیران شرکت با حضور جمعی از خبرنگاران محلی‌ برگزار شده است و یک رکورد محسوب می‌شود این در حالیست خیلی از شرکت‌های بزرگ پتروشیمی منطقه عسلویه از نشست های خبری بیگانه اند و حتی برخی از آنان پاسخگوی خبرنگاران استان نیز نیستند.

در این نشست ها ، خبرنگاران دیدگاه‌های مختلف خود را درباره پیشرفت پروژه، استخدامی ها ، استفاده از ظرفیت های منطقه در شرکت، وضعیت نیروها و انتظارات جامعه‌ پیرامونی مطرح کردند.

برگزاری سه نشست خبری آن هم در یک‌سال در شرکتی که‌ فعلا پروژه است بی تعارف بیانگر نوع نگاه ارزشمند و سازنده مدیرعامل و تلاش‌ رئیس روابط‌عمومی شرکت‌ است موضوعی که در دیگر شرکت‌های پتروشیمی منطقه عسلویه سابقه نداشته است.

رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی صدف عطیه لباف است که سابقه یک دهه کار روزنامه نگاری را در کارنامه دارد .

در شرکت های عسلویه سال‌های گذشته بانوان دیگری نیز در راس روابط عمومی شرکت ها بودند و نتوانستند ارتباطی سازنده با رسانه‌ های منطقه‌ و جامعه پیرامونی برقرار کنند و کارنامه ضعیفی داشتند اما عملکرد های رئیس روابط‌عمومی پتروشیمی صدف مؤید این مطلب‌ است‌ که‌ رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی صدف می تواند کارنامه موفق از خود به یادگار بگذارد و پل ارتباطی خوب بین پتروشیمی صدف و جامعه پیرامونی باشد.

پتروشیمی صدف کم‌تر از یک‌سال دیگر به مرحله‌ تولید و سوددهی خواهد رسید قطعا ارتباط خوب این شرکت با جامعه پیرامونی با مدیریت عطیه لباف نوید روزهای خوب را خواهد داد.

پتروشیمی صدف در سال‌های آینده می تواند شرکتی خوشنام در زمین مسئولیت های اجتماعی باشد به شرطی که همین رویه شنیدن صدای فعالان اجتماعی و ارتباط با جامعه محلی را ادامه دهد.
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش