سرخط خبرها

فرماندار جم میزبان نشستی برای پرواز /عزم جدی پازارگاد برای خاتمه دادن به خواسته ده ساله مردم جم/ هواپیما در جم به زمین می نشیند

فرماندار جم میزبان نشستی برای پرواز /عزم جدی پازارگاد برای خاتمه دادن به خواسته ده ساله مردم جم/ هواپیما در جم به زمین می نشیند
نشست هم اندیشی راه اندازی فرودگاه شهر جم به میزبانی فرمانداری شهرستان جم با حضور فرماندار جم،مدیرعامل شرکت پازارگاد، مدیرعامل شرکت فجر جم، شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای جم و بهارستان برگزار شد.


به گزارش عصر عسلویه به نقل از روابط عمومی پازارگاد در این نشست مدیرعامل شرکت پازارگاد از آمادگی کامل شرکت پازارگاد برای مشارکت در راه اندازی فرودگاه شهر جم خبر داد و گفت: در صورت موافقت و همراهی متولیان فرودگاه ، شرکت پازارگاد آماده است تا دغدغه ده ساله مردم جم را پایان دهد.

 

شیخان تصریح کرد: راه اندازی فرودگاه جم می تواند علاوه بر خدمات دهی به مردم، به پشتیبانی از صنعت نیز کمک نماید.

 

در این نشست فرماندار شهرستان جم با تقدیر از نگاه ویژه پازارگاد به شهرستان جم گفت: راه اندازی این فرودگاه به عنوان یکی از دغدغه های مردم و نخبگان شهر جم می تواند به توسعه همه جانبه این منطقه کمک نماید و در این راستا از همراهی های شرکت فجر جم، پازارگاد و همه کسانی که دغدغه راه اندازی این فرودگاه را دارند تشکر کرد.

 

احمدپور مطالبات مردمی و پیگیری مسولین و حمایت های استاندار محترم و مدیرکل دادگستری استان بوشهر در پیشبرد برنامه های راه اندازی فرودگاه جم را حایز اهمیت دانست.

 
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش