سرخط خبرها

دربحث جاده چریف جمعی از مسئولین غفلت یا کوتاهی یا سستی کردند/صنعت در کنار مردم عسلویه باشد/ انتقاد از عزل‌ونصب‌های شبانه

دربحث جاده چریف جمعی از مسئولین غفلت یا کوتاهی یا سستی کردند/صنعت در کنار مردم عسلویه باشد/ انتقاد از عزل‌ونصب‌های شبانه
امام جمعه عسلویه گفت: انتظار می‌رود صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برای تحقق مطالبات مردم شهرستان عسلویه پای کار باشند.


به گزارش عصر عسلویه به نقل از مهر، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: اهل تقوا به وجود آخرت و عالم غیب یقین دارند، یقین دارند که مرگ پایان نظام آفرینش نیست و انتهای این مسیر عاقبت به خیری است و سرانجامش نیک خواهد بود.

 

امام جمعه عسلویه به جاده چریف اشاره کرد و افزود: این جاده مرگ‌بار چریف چند سال است که تکمیل نشده است. دنبال مقصر نمی‌گردیم ولی جمعی از مسؤولان غفلت یا کوتاهی یا سستی کردند و قدری توجه خاص به این موضوع نداشته اند.

 

وی بیان کرد: چریف جاده‌ای پر تردد به ویژه در روزهای پنج شنبه جمعه است توجه خاص می‌خواهد و اکنون در این مسیر عزیزانی را از دست می‌دهیم و خانواده‌هایی مصیبت زده می‌شوند.

 

هاشمی‌نژاد خاطرنشان کرد: از مسؤولان مربوطه انتظار داریم که جان مردم برای شما مهم باشد. بارها گفته‌ام که مردم خط قرمز ما هستند و شعار قلبی من این است و امید داریم که هر چه مربوط به مردم است جدی تر بگیرید.

 

وی گفت: جان مردم و آسیب‌هایی که به مردم وارد می‌شود را جدی تر بگیرید از مسئولین مصرانه می‌خواهم قضیه جاده چریف را حل و فصل کنند آن مقدار که کار شده هم ناقص است همه را کامل کنید.

 

انتقاد از عزل‌ونصب‌های شبانه

 

امام جمعه عسلویه افزود: توقع به جا و به حق مردم با نجابت و با شرافت استان بوشهر و شهرستان عسلویه از صنعت نفت و گاز و پتروشیمی این است که به موضوع به کار گیری نیروی بومی اهتمام ویژه داشته باشند. مصوبه ۵۰ درصدی موجود است و رئیس جمهور هم در سفر به شهرستان دستور صادر کرد و امید است که مدیران نگاه ویژه داشته باشند.

 

وی افزود: در بحث انتصابات هم از نیروهای لایق استان بوشهر و شهرستان عسلویه استفاده کنند. یک نیروی بومی بدون دلیل منطقی عزل می‌شود، من در همین تریبون می گویم بیایند جواب بدهند. نیروی بومی را قلع و قمع می‌کنند و آنچه دلشان می‌خواهد می‌کنند.

 

هاشمی‌نژاد تاکید کرد: تقاضای مردم ما این است که وزیر نفت و معاونین وزیر نفت پیگیر مطالبات به حق مردم استان بوشهر و شهرستان عسلویه باشند. هر چیز سر جای خودش باشد و هر مدیری هر چه دلش خواست نکند.

 

وی افزود: بعضی شبانه مدیری را بر می‌دارند و هر مدیر عامل هر چه دلش خواست می‌کند که نباید چنین انجام دهند. همه منصفین می‌دانند مردم استان بوشهر و مردم شریف شهرستان عسلویه میزبان خوبی برای صنعت بوده اند و مسئولان به مطالبات به حق مردم پاسخ مثبت دهند و گره‌ها را باز کنند.

 

امام جمعه عسلویه سالروز شهادت شهید محراب آیت الله دستغیب را گرامی داشت و افزود: این شهید بزرگوار عالمی وارسته و با اخلاص بود که حضرت امام او را معلم اخلاق نامیدند انقلاب و نظام ما انسان‌های خوبی را از دست داد
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش