سرخط خبرها

پیام مدیر عامل شرکت پازارگاد به مناسبت روز صنعت پتروشیمی

پیام مدیر عامل شرکت پازارگاد به مناسبت روز صنعت پتروشیمی
هشتم دی ماه به عنوان روز پتروشیمی، زمان مناسبی است تا از صنعتگرانی که با تمام توان در مسیر رشد و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی مجاهدت و ایثار می کنند، تجلیل و قدردانی شود.


به گزارش عصر عسلویه دکتر شیخان با صدور پیامی روز پتروشیمی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

 

متن پیام مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به شرح زیر است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

صنعت پتروشیمی به عنوان صنعتی پیشران، مولد و ارزش آفرین در کشورما و جهان از اهمیتی بسزا و جایگاهی والا برخوردار است و در چرخه تولید و اقتصاد نقشی بی بدیل و مستغنی از تأکید دارد.

هشتم دی ماه به عنوان روز پتروشیمی، زمان مناسبی است تا از صنعتگرانی که با تمام توان در مسیر رشد و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی مجاهدت و ایثار می کنند، تجلیل و قدردانی شود .

امروزه نام گروه صنایع خلیج فارس و دهها شرکت تابعه آن در صنعت پتروشیمی نامی بلند و یادآور سلسله ای از دستاوردهای پرافتخار و خدمات اثرگذار است؛ به طوری که این گروه با راه اندازی دهها شرکت تولیدی در نقاط مختلف در ایجاد اشتغال ، تکمیل زنجیره ارزش و کسب درآمدهای پایدار‌ برای کشور نقش و تأثیری تاریخ ساز و ماندگار داشته است.

شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد نیز به عنوان یکی از شرکت های تابعه گروه صنایع خلیج فارس در پشتیبانی از جهادگران این عرصه و افزایش رشد اقتصادی و صنعتی میهن اسلامی نقش آفرین بوده است.

اینجانب روز پتروشیمی را به تمامی فعالان این صنعت راهبردی به ویژه مدیران ارشد گروه صنایع خلیج فارس ، شرکت های تابعه ، مهندسان ، کارمندان و کارگران ارجمند و دیگر فعالان این حوزه در منطقه ویژه پارس تبریک می گویم.

از خداوند متعال، مزید توفیق و سربلندی همه اهالی این صنعت را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج ) و تأییدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسیر تحقق سیاست های دولت مردمی مسألت دارم.

محمد مجاور شیخان

مشاور مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیرعامل شرکت پازارگاد
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش