سرخط خبرها

اراده دولت سیزدهم در جهت تحقق مطالبات مردم شهرستان است.

اراده دولت سیزدهم در جهت تحقق مطالبات مردم شهرستان است.
عصر عسلویه :سجاد شیخیانی معاون سیاسی امنیتی فرماندار عسلویه در مصلی جمعه شهر نخل تقی در جمع مردم این شهر گفت: اراده دولت سیزدهم در جهت تحقق مطالبات مردم شهرستان است.

وی ضمن اشاره به خدمات دولت در شهر نخل تقی افزود: دولت سیزدهم از زمان استقرار تاکنون با شناخت مسائل، به دنبال حل این مشکلات بوده است .

وی خاطرنشان کرد: آب، جاده های ارتباطی، فضاهای آموزشی، خدمات و فضای بهداشتی و درمانی، آلایندگی و اشتغال مهم ترین مطالبات مردم از دولت بوده که در یک برنامه ریزی مناسب، بخشی از موضوعات محقق شده و بخش دیگری نیز ان شاءالله با پیگیری های لازم تحقق خواهد یافت.

وی ضمن اشاره به خدمات دولت و نظام به مردم گفت: صنعت به تناسب سرمایه گذاری و درآمد حاصله در شهرستان، عملکرد قابل قبولی در جهت حل مشکلات شهرستان نداشته است.

شیخیانی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در اسفندماه سال جاری افزود: انتخابات مظهر تحقق اراده های مردم در تعیین سرنوشت خویش است.

وی خاطر نشان کرد: انتخابات پرشور ، اقتدار نظام اسلامی را تقویت خواهد کرد.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار خاطر نشان کرد: معتمدین، متنفذین و نخبگان شهر نخل تقی می بایست زمینه مشارکت مردم در انتخابات را فراهم آورند.
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش