سرخط خبرها

مدير عامل شركت عمليات غير صنعتي پازارگاد تشریح کرد:جزئیات کمپین« من رأی می دهم» در استان بوشهر/ تجلیل از برترین های جهاد تبیین در انتخابات

مدير عامل شركت عمليات غير صنعتي پازارگاد تشریح کرد:جزئیات  کمپین« من رأی می دهم» در  استان بوشهر/ تجلیل از  برترین های جهاد تبیین در  انتخابات
كمپين «من راي می دهم» در قالب رویدادی رسانه ای با رویکرد جهاد تبیین و افزایش مشارکت در انتخابات در استان بوشهر برگزار مي شود.

به گزارش عصر عسلویه :دکتر محمد شیخان، مشاور مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس و مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد با حضور در این رویداد ضمن تأکید بر نقش محوری رسانه‌ها در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: رسانه‌ها نقش کلیدی در افزایش مشارکت‌های اجتماعی در همه نقاط تعامل ملت با یکدیگر و با حاکمیت به ویژه در انتخابات و مشارکت حداکثری آنها را دارند و این رسانه است که با موج آفرینی و ایجاد فضای رقابتی، می تواند مردم را به سوی انتخاب آگاهانه اصلح سوق دهد. 

شیخان با اشاره به برگزاری کمپین « من رأی می دهم» خاطر نشان کرد: این کمپین به پیروی از فرمایش های مقام معظم رهبری و با هدف کمک به افزایش مشارکت عمومی در انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری طراحی شده که برگزاری آن در جمع خانواده صنعت پتروشیمی و مردم استان بوشهر به عنوان رویدادی رسانه ای و مصداقی از جهاد تبیین قابل تعمیم به سراسر کشور است.

مدیر عامل شرکت پازارگاد افزود: این رویداد سعی دارد اهالی رسانه را به تولید محتوای کیفی و انگیزشی در مسیر جهاد تبیین تشویق کند و زمینه حضور گسترده مردم را در انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم آورد. 

به گفته وی همچنین قرار است در همایشی با حضور اصحاب رسانه و خانواده صنعت پتروشیمی منطقه پارس از برگزیدگان این رویداد تجلیل به عمل آید.
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش