سرخط خبرها

تأکید مدیرعامل پتروشیمی جم بر کاهش هزینه‌ها و پایداری تولید

تأکید مدیرعامل پتروشیمی جم بر کاهش هزینه‌ها و پایداری تولید
:«محمدهاشم نجفی اردکانی»، مدیرعامل پتروشیمی جم در جلسه ماهانه آنالیز عملکرد کسب و کار (BPA) با تأکید بر کاهش هزینه‌ها و پایداری تولید، خواستار استمرار تولید با کمترین هزینه ممکن شد.


به گزارش عصر عسلویه به نقل از روابط عمومی ،جلسه ماهانه آنالیز عملکرد کسب‌و‌کار پتروشیمی جم (BPA) با حضور «محمدهاشم نجفی اردکانی»، مدیرعامل، مدیران و رؤسای واحدهای سازمانی، پیش از ظهر دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ به طور همزمان در سالن جلسات صبحگاهی مجتمع و دفتر مرکزی (ویدئوکنفرانس) برگزار شد.

 

در این نشست گزارش‌های آذرماه ۱۴۰۲ شامل شاخص‌های سودآوری، سود عملیاتی و تحلیل سود، وضعیت تولید و فروش و برنامه آینده شرکت ارائه و مورد ارزیابی قرار گرفت و پس از آن شاخص‌های HSE و پروژه‌ها، گزارش پیشرفت برنامه‌های اجرایی و بازاریابی، عملکرد حقوقی و بازار سرمایه، پیش‌بینی تولید، حجم و ارزش فروش ماه آینده و قیمت محصولات مورد بررسی قرار گرفت.

 

در ادامه مسائل مهم واحدهای تولیدی، وضعیت پروژه‌های جاری، اهداف و میزان تحقق برنامه عملیاتی آذرماه، برنامه اجرایی واحدهای ستادی و فنی، ریسک‌های مهم، پیشرفت‌ پروژه‌ها و چالش‌های کسب و کار تحلیل و ارزیابی گردید.

 

همچنین در این نشست پس از بحث و تبادل نظر در خصوص عملکرد ۹ ماهه شرکت، مدیرعامل پتروشیمی جم بر کاهش هزینه‌ها و پایداری تولید تاکید کرد.

 

شایان ذکر است اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار (Business Process Automation) یا BPA، استفاده از فناوری پیشرفته برای تکمیل فرآیندهای تجاری و اجرای وظایف تکراری با کمترین مداخله انسانی است. مجموعه‌ای از فعالیت‌ها که برای دستیابی به یک هدف سازمانی خاص مانند تولید محصول یا جذب مشتریان جدید استفاده می‌شود.
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش