سرخط خبرها

دهن كجي به دستور رئيس جمهور همچنان در پتروشيمي هاي منطقه پارس ادامه دارد/ اين بار نوبت به پرديس رسيد

دهن كجي به دستور رئيس جمهور همچنان در پتروشيمي هاي منطقه پارس ادامه دارد/ اين بار نوبت به  پرديس رسيد
مدير عامل پتروشيمي پرديس بر خلاف تاكيد و دستور رياست جمهور در حكمي محسن اميني را به عنوان روابط عمومي پتروشيمي پرديس منصوب كرد

در پي تاكيد رییس جمهور در سفر به استان بوشهر و شهرستان عسلويه مبني بر استفاده از نيروهاي بومي در شركت هاي نفت، گاز و پتروشيمي متاسفانه باز هم شاهد دهن كجي برخي مديران عامل پتروشيمي هاي منطقه پارس به اين دستور ريیس جمهور و استاندار بوشهر هستيم و همچنان شاهد انتصاب مديران پروازي در شركت ها هستيم و معلوم نيست تا چه زماني اين رويه غلط بايد ادامه داشته باشد.

آيت الله رئيسي در سفر استاني خود به استان بوشهر و ديدار با مردم عسلويه تاكيد كرد كه استفاده از نيروهاي بومي در شركت هاي نفت و گاز و پتروشيمي بيشتر شود ولي شاهد هستيم همچنان برخي شركت ها به دستور رئيس جمهور اهميت نداده و هر روز شاهد انتصاب پروازي در شركت ها هستيم.

محسن امینی دانش آموخته دکتری مدیریت رسانه است و پیش از این، فعالیت در معاونت سیاسی سازمان صداوسیما، روابط عمومی، تبلیغات و امور بین‌الملل بیمه میهن را در کارنامه خود دارد.

پیش از این انتصاب، بهروز رضیئی‌فر مدیریت روابط عمومی پتروشیمی پردیس را بر عهده داشت كه عملكرد خوبي داشته و توانسته بود ارتباط خوبي با رسانه ها و محيط پيراموني برقرار كند./آواي بوشهر

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش