سرخط خبرها

دیدار مدیرکل امور بانوان وزارت کشور با مدیرعامل پتروشیمی پارس/عکس

دیدار مدیرکل امور بانوان وزارت کشور با مدیرعامل پتروشیمی پارس/عکس
عصر عسلویه :دیدار مدیرکل امور بانوان وزارت کشور و مدیرکل بانوان استانداری های کل کشور با مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس


به گزارش عصر عسلویه به نقل از روابط‌عمومی شرکت پتروشیمی پارس؛ مدیرکل امور بانوان و خانواده وزارت کشور و مدیر کل امور بانوان استانداری های کشور و جمعی از کارشناسان وزارت‌ کشور از سایت پتروشیمی پارس بازدید و با روند تولید محصولات این شرکت آشنا شدند.

بعد از بازدید از سایت ؛ مدیرکل امور بانوان وزارت کشور و هیأت همراه در سالن کنفرانس شهید مهدوی شرکت با مدیر عامل شرکت پتروشیمی پارس دیدار کردند.

مهندس میرحاجی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس در این دیدار با تبریک اعیاد شعبان و خیر مقدم بیان داشت: شرکت پتروشیمی پارس از شرکت های پیشرو در تولید محصولات پتروشیمیایی از جمله‌ اتان، پروپان، بوتان، گسولین، استایرن مونومر و LPG است.

میرحاجی خاطرنشان کرد:اولویت شرکت‌ پتروشیمی پارس تامین کلیه نیازمندی های مصرف کنندگان داخلی هم راستا با سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان توضیحاتی پیرامون محصولات شرکت و وضعیت تولید و فروش بیان داشت: توجه‌ به نیروی انسانی به ویژه بانوان در شرکت‌ پتروشیمی پارس از تأکیدات است.

میرحاجی با بیان اینکه حضور بانوان در ادارات‌ و شرکتها را مفید و موثر و یک حرکت خیلی خوب میدانم گفت: جمعی از کارکنان شرکت پتروشیمی پارس از بانوان هستند که عملکرد خوبی نیز دارند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس تصریح کرد: در راستای توجه ویژه به‌ همکاران خانم‌ در این شرکت، یک بانو را به عنوان مشاور منصوب کردیم که‌ در زمینه بانوان و خانواده برنامه های خوبی دارند.

زینب اختری مدیر کل امور زنان و خانواده وزارت کشور نیز با ابراز خرسندی از بازدید شرکت و دیدار با مدیران شرکت پتروشیمی پارس گفت: این بازدید اتفاقی ارزشمند بود که‌ از صنعت پتروشیمی دیدن کردیم و از مدیران شرکت قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه مهندسان اکثر نقاط کشور در عسلویه جمع شده اند و اتفاقی بزرگ به نام پتروشیمی پارس رقم زده‌ اند ادامه‌ داد: به برکت جمهوری اسلامی مهندسان به مرزی از علم و دانش رسیده اند که محصولات باکیفیت پتروشیمی را تولید می‌کنند.

اختری ادامه داد: تلاش کارکنان شرکت‌ می‌تواند روایت شود و در تاریح کشور ماندگار شود که دوران‌ تحریم های استکبار ، کشور چه پیشرفت های عظیمی داشته است.

مدیر کل امور زنان و خانواده وزارت کشور بیان داشت: جهادگران امروز کشور ما کارکنان صنعت پتروشیمی هستند که به دور از خانواده در حال توسعه و پیشرفت کشورند و برای عزت و سربلندی کشور تلاش می‌کنند

اختری ادامه داد: عمل‌کرد شرکت‌ شما را دیدیم احساس افتخار کردیم به شما خداقوت می گوئیم.

وی افزود: در زمان دفاع مقدس حضور در جبهه‌های جنگ جهاد بود امروز جهاد اقتصادی مطرح است و حضور در این صنعت نمونه‌ ای از جهاد است.

مدیرکل زنان وزارت‌ کشور در پایان از توجه‌ ویژه مدیران شرکت پتروشیمی پارس به امور بانوان و خانواده قدردانی کرد.
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش