سرخط خبرها

انصراف مدعیان «تغییر وضع موجود» به نفع «وضع موجود»/ جدی می فرمایید؟!

انصراف مدعیان «تغییر وضع موجود» به نفع «وضع موجود»/ جدی می فرمایید؟!
اگر از نماینده مستقر و وضع موجود راضی بودید چرا وارد عرصه انتخابات شدید؟! اگر راضی نبودید چرا به نفع وضع موجود انصراف می دهید؟! قرار بود تغییر در وضع حوزه انتخابیه و زندگی مردم ایجاد کنید یا در وضع خود؟!


به گزارش عصر عسلویه :طی روزهای اخیر برخی کاندیداهای بعضا کم نام و نشان جنوب استان بوشهر، هنوز امضای تایید صلاحیت شان خشک نشده عکس یادگاری شان را با مسبب وضع موجود گرفته و به نفع نماینده مستقر استعفا کردند!

 

اینکه یک کاندیدا می خواهد به هر دلیلی انصراف دهد حق اوست و حرفی نیست اما این سوال و ابهام برای مردم باقی است:

 

کاندیداهای پر تعدادی وارد گود انتخابات شدند؛ منطق رفتار می گوید کسی که وارد عرصه انتخابات می شود یا منتقد وضع موجود و عملکرد نماینده مستقر است که می خواهد شرایط جدیدی را رقم بزند یا خود را برای نمایندگی محق تر و شایسته تر از نماینده مستقر و سایرین می داند و در خود می بیند که بهتر و مطلوب تر از نماینده فعلی، گام بردارد.

 

با هر دو فرض؛ انصراف زودهنگام آنهم به نفع نماینده ی مستقر و بانی وضع موجود چه معنایی دارد؟

 

اگر از نماینده مستقر و وضع موجود راضی بودید چرا وارد عرصه انتخابات شدید؟! اگر راضی نبودید که منطق می گوید باید چنین باشد چرا به نفع وضع موجود انصراف می دهید؟!

 

قرار بود تغییر در وضع حوزه انتخابیه و زندگی مردم ایجاد کنید یا در وضع خود؟! هواداران تان نباید بپرسند چرا با اعتبار خود و آنها چنین می کنید؟!

 

اصلا فرض کنیم که شانس رای تان کم است چرا برای تغییر به نفع مردم با کاندیدایی که اقبالش بیشتر و قدرت رای آوری اش بالاتر، هم پیمان نمی شوید؟!/آوای بوشهر
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش