سرخط خبرها

بوهندی نجفی رئیس شورای شهرستان عسلویه: نامه مدیر عامل منطقه ویژه متأسفانه معیشت مردم را نشانه گرفته است

بوهندی نجفی رئیس شورای شهرستان عسلویه: نامه مدیر عامل منطقه ویژه متأسفانه معیشت مردم را نشانه گرفته است
عصر عسلویه :بوهندی نجفی اظهار داشت:توقع به‌ حق مردم شهرستان آن است که مسئولين نفت و صنعت در راستای تحقق فرمايشات موکد مقام معظم رهبری و بهبود وضعيت زندگی مردم تلاش بيشتری نمايند تا به لطف خدا شاهد بهبود وضعيت اقتصادي و رفاه بيشتر مردم باشيم هر اقدام مغایر با این امر بی‌ تردید ناپسند و مورد انتقاد خواهد بود.


به گزارش عصر عسلویه :درخصوص نامه اخیر مدیرعامل سازمان منطقه ویژه، با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله پس از اطلاع از امر و با هدف جلوگیری از اجرایی شدن مفاد نامه مزبور، موارد اعتراض و انتقاد به اطلاع استاندار محترم، فرماندار و نماینده محترم در مجلس و همچنین مدیرعامل منطقه ویژه رسید.

 

همانگونه که به مسئولین مورد اشاره منتقل شد، مردم منطقه علیرغم اینکه از یکسو در طول سال‌های اخیر شغل‌های صیادی، کشاورزی و دامپروری و به تبع آن بخش اعظمی از آرامش اجتماعی خود را از دست داده‌اند و از سوی دیگر، در نتیجه آلودگی مستمر هوا و بروز انواع بیماری‌ها سلامتی جسمی‌شان نیز مورد آسیب بوده است، همواره به دلیل عشق و محبت قلبی به کشور خود همکاری همه جانبه‌ای با مسئولین و مجریان طرح‌های توسعه‌ای منطقه داشته‌اند. اتفاقا، این همکاری‌ و همدلی خوشبختانه همیشه مورد تحسین مسئولین نظام و در رأس آن‌ها مقام معظم رهبری قرار گرفته‌است و ایشان‌ همواره بر رفع مشکلات مردم این شهرستان علی الخصوص شهرهای عسلویه و نخل تقی تأکید داشته‌اند.

 

توقع به‌حق مردم شهرستان آن است که مسئولین نفت و صنعت در راستای تحقق فرمایشات موکد مقام معظم رهبری و بهبود وضعیت زندگی مردم تلاش بیشتری نمایند تا به لطف خدا شاهد بهبود وضعیت اقتصادی ورفاه بیشتر مردم باشیم. هر اقدام مغایر با این امر بی‌تردید ناپسند و مورد انتقاد خواهد بود.

 

واقعیت آن است که نامه مذکور متأسفانه معیشت مردم را نشانه گرفته و با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص گردید که مسئولین گرامی استان و شهرستان و نماینده محترم مردم درمجلس و مدیرعامل سازمان منطقه ویژه همگی متفق القول به این نتیجه رسیده‌اند که نگارش این نامه دارای وجاهت قانونی نبوده و هیچ سازمان و نهادی نباید شرکت‌ها را از اجاره کردن منازل درشهرهای عسلویه، نخل تقی و بیدخون و حتی سایر نقاط شهرستان منع نماید؛ مصوبات هیئت دولت و شورای امنیت ملی نه تنها هرگز حکم و مفادی جز این ندارند بلکه اتفاقا در راستای تأمین حقوق مردم و شهروندان می‌باشند.

 

خوشبختانه، با نظر مساعد استاندار محترم و‌ پیگیری‌های بعدی فرماندار و نماینده محترم مردم در مجلس و همچنین مدیرعامل سازمان منطقه ویژه مقرر شده است که طی یک نامه تکمیلی نامه پیشین به کلی فاقد اثر شود.

 

امیدواریم با ارائه خدمات بیشتر به مردم و اشتغال جوانان شاهد رونق روزافزون منطقه بوده و در سایه رضایت‌مندی بیشتر مردم از صنعت وتعامل سازنده و متقابل، شاهد فعالیت و رشد تولید بیشتر در منطقه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و همچنین شعار سال باشیم ./عصر عسلویه 
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش