سرخط خبرها

بازدید میدانی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از مرکز جامع سلامت بندر شیرینو

بازدید میدانی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از مرکز جامع سلامت بندر شیرینو

 پیرو پیگیری های بخشدار و امام جمعه، دکتر قاسم برجوئی‌فرد معاونت محترم بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه امام جمعه سیراف، رئیس و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان ،بخشدار سیراف، رئیس شورای اسلامی بخش سیراف و شهرستان کنگان و سایر همراهان به منظور و بررسی مشکلات و امکانات بهداشتی درمانی بخش سیراف ، امروز طی بازدید میدانی با اعضای شورای اسلامی بخش سیراف نشست و گفتگو کردند.

 

امام جمعه بخش سیراف در حضور دکتر برجویی معاون بهداشت استان ،بخشدار سیراف، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان ، رئیس شورای اسلامی شهر سیراف ، مسول درمانگاه سیراف در دفتر امام جمعه سیراف برگزار شد گفت:از جناب آقای دکتر برجویی و هیئت همراه به خاطر حضور در بخش سیراف و بررسی میدانی مشکلات بهداشتی و درمانی این بخش تشکر می کنم.

 

وی در ادامه بیان داشت:از مطالبات بحق مردم بخش سیراف شبانه روزی شدن درمانگاه سیراف با تجهیزات کامل و نیروی مورد نیاز است.

 

ارژانس شهری از دیگرخواسته های مردم است؛ از آنجا که این مورد مصوب شده است تقاضا داریم هر چه سریعتر این موضوع جهت خدمات رسانی به مردم عملیاتی شود.

 

ساختمان خانه بهداشت پرک در شأن مردم خونگرم این روستا نیست؛ انتظار داریم این ساختمان تخریب و ساختمان جدیدی ساخته شود.

 

ساختمان نیمه کاره شیرینو در سه طبقه قرار بود ساخته شود اما طبقه سوم حذف شد چرا؟!باید آینده را در نظر گرفت؛ شیرینو بزرگترین روستای استان با توجه به اینکه در آینده ای نزدیک به شهر ارتقا خواهد یافت با آن همه نیروهای شرکتی و غیر بومی نیازمند درمانگاهی بزرگ با امکانات مناسب می باشد.

 

بعضی دیگر از روستاهای بخش سیراف نیز فاقد خانه بهداشت هستند که اطمینان داریم در دولت مردمی که در جهت محرومیت زدایی مناطق محروم قدم های بزرگی برداشته شده است با درایت بهداشت و درمان استان این مشکل را حل خواهید کرد.

 

بهمنی  رئیس شورای اسلامی بخش سیراف ضمن تشکر از حمایت‌های مسئولین در حوزه سلامت این بندر بیان داشت: مردمی که تاکنون شایسته ترین میزبانان صنعت کشور بوده اند مستحق بهترین خدمات هستند.

 

بهمنی در ادامه گفت : دهستان شیرینو بالغ بر ۱۷ هزار نفر جمعیت در شرف شهر شدن است، در آینده روستاهای شصت پیچ ، لاور ده ، لاور گل ، هفت چاه ، سه چاه و چاه دمیت ، بندر شیرینو و هزاران نفر از پرسنل صنعت از همین مرکز خدمات درمانی بهره مند خواهند شد.

 

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تمام آمادگی خود جهت اجراء پانسیون اعلام کرده است و ما در دانشگاه علوم پزشکی تمام تلاش خود را خواهیم کرد که پانسیون (طبقه سوم) به صورت کامل اجراء شود.

 

در این نشست مقرر گردید: طی هفته های آینده جلسه ای مبنی بر بررسی وضعیت موجود و اجرا پانسیون پزشکان (طبقه سوم) تصمیم گیری شود.

 

در پایان اعضای شورای اسلامی بندر شیرینو ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و معاون دانشگاه علوم پزشکی ، امام جمعه سیراف،بخشدار و رئیس و معاون محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان آمادگی خود را نسبت به همکاری جهت تکمیل اعلام کردند و دکتر دکتر برجوئی‌فرد قول مساعد جهت بررسی مجدد و تصمیم جدید جهت تکمیل سقف سوم در این دیدار و گفتگو دادند.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش