سرخط خبرها

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت سالروز تاسیس شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت سالروز تاسیس شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

 

به گزارش عصر عسلویه به نقل از روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه؛ مهندس یزدانی کاشانی با صدور پیامی ۳ مرداد سالروز تأسیس شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه را به کارکنان شرکت تبریک گفت.

سوم مرداد ماه‌ سالروز تاسیس یکی از شرکت های مهم منطقه پارس جنوبی است که با ظرفیت های خود توانسته یاریگر بزرگ ترین شرکت های پتروشیمی باشد و با تاسیس آن فعل خواستن مهندسان جوان کشور صرف شود.

مخازن سبز آن نهال نوپاي دیروز به لطف متخصصان کشور امروز بالنده تر در جهت‌ رشد تولید و جهاد اقتصادی قرار گرفته است .

شرکت مخازن سبز به عنوان بزرگ‌ترین طرح ذخیره‌سازی و صادرات فرآورده‌های پتروشیمیایی کشور هم اکنون با دارا بودن 22 مخزن بزرگ و با سيستم هاي پيشرفته نقش بسزائی در انبارش و ذخیره‌سازی محصولات شرکت‌های پتروشیمی را داراست و به خود می بالد که همه برنامه ریزی، طراحی، توسعه و احداث مخازن آن توسط مهندسان جوان کشور در دوران تحريم ظالمانه استکبار رقم خورده است.

شرکت‌ مخازن در یک‌سال گذشته موفقیت هاي مهمی داشت که‌ مهمترین آن ، افتتاح 9 مخزن جديد با دستور رئیس جمهور بود و به‌ لطف زحمت کارکنان خدوم شرکت‌ نیز ، تقدیرنامه دو ستاره‌ تعالي صنعت پتروشیمی و نشان عالي مدیر سال نيز به شرکت‌ مخازن سبز رسید.

امسال‌ سالروز تاسیس شرکت با دهه محرم مقارن شده‌ است و اینجانب ضمن عرض تسليت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان ، ‌ سالروز تاسیس شرکت مخازن سبز پتروشیمی را نیزگرامی می دارم و مراتب تشکر و قدردانی خود را از تمام مجاهدان حاضر در این نقطه از خاکریز جهاد اقتصادی ابراز مي دارم‌ و امیدوارم با توکل بر خدا، تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی بتوانیم گام های موثرتری در زمينه ماموریت های شرکت‌ به‌ ویژه در زمینه رشد توليد برداريم.

محمدرضايزدانى كاشانى 

مديرعامل

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش