سرخط خبرها

رئیس شورای اسلامی شهر جم: پروژه های مهم شهرداری جم در هفته دولت با کلنگ زنی فضای آئینی شهرستان و احداث کتابخانه عمومی کلید خواهد خورد.

رئیس شورای اسلامی شهر جم:  پروژه های مهم شهرداری جم در هفته دولت با کلنگ زنی فضای آئینی شهرستان و احداث کتابخانه عمومی کلید خواهد خورد.

سید علیرضا سجادی زاده درجمع اصحاب رسانه و به مناسبت روز خبرنگار گفت: مشکلات و مسائل و دغدغه های شهروندان شهر به قلم و تحلیل خبرنگاران به نتیجه می رسد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر جم با نگاه متفاوتی برخی از مسائل و مشکلات درحال حاضر حوزه شهر اشاره کرد:  

 

آموزش : چالش جدی کمبود مدارس دولتی در کل شهرستان و خصوصا مرکز شهر 

- در این خصوص به مشارکت بیشتر حوزه صنعت اشاره کرد و خواستار حمایت مسئولین و شرکت های نفت و گاز منطقه شد.

 

برق : یکی از دیگر مشکلات عمده این روزهای شهرستان قطعی و نوسانات برق می باشد که از مسئولیت خواست که با اضافه کردن یک پست برق جدید، مشکلات مردم در تابستان گرم را حل نمایند.

 

آب : وی در خصوص وضعیت آب اظهار داشت: اقدام موثر و بسیار خوبی که به همت همه مسئولین و شرکت های نفت و گاز شکل گرفت حائز اهمیت است ولی برای حل بحران کامل نیاز به تکمیل فاز دوم این پروژه حیاتی می باشد. 

 

جاده و راه ارتباطی : سید علیرضا سجادی به وضعیت اسفناک مسیر سیراف به جم و جم به شیراز مطالبی بیان کرد: با توجه به اینکه به سازمان منطقه ویژه تکلیف شده که در خصوص مرمت و بهسازی این مسیر اقدام عاجل نمایند، اما تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته و مرتب شهروندان و مسافران این مسیر دچار سانحه می شوند. 

همچنین در خصوص مسیر جم به فیروزآباد نیاز به حمایت، پیگیری و تکمیل شدن این پروژه را خواستار شدند.

 

 وی دانشکده فنی مهندسی جم را برند جنوب استان نامید و از همه مسئولین خواست تا با پیگیری مجدانه نسبت به تامین اعتبارات موردنیاز حال این دانشکده را خوب کنند. 

- اما نکته بسیار مهم و چالشی که رئیس شورای اسلامی شهرستان جم بعنوان مطالبه شهروندان بیان کرد: وضعیت اسفبار ساختمان اداره پست جم زیبنده شهروندان نیست.

اداره پست زمینی را مدت هاست که در تملک خود دارد اما برای ساخت آن هیچگونه اقدامی نشده است.

 

*در پایان به عوارض آلایندگی پرداخت که متاسفانه به دلایل غیر منطقی پرداخت نشده و این حق قانونی مردم جم بوده که همچنان مغفول مانده است .

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش