سرخط خبرها

با حمایت دستگاه قضایی شهرستان با شرکت های بومی ستیز در حوزه اشتغال برخورد می کنیم.

با حمایت دستگاه قضایی شهرستان با شرکت های بومی ستیز در حوزه اشتغال برخورد می کنیم.
سجاد شیخیانی معاون سیاسی امنیتی فرماندار عسلویه در نشست با جمعی از جوانان جویای شغل شهرستان عسلویه گفت: با همراهی و حمایت مدیر فسادستیز دادگستری و دادستان انقلابی شهرستان ضمن تلاش برای تحقق اشتغال جوانان شهرستان در شرکت های مستقر در منطقه، با شرکت های متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

یا شیخیانی افزود برخی شرکت های منطقه بدون توجه به وجود نیروهای متخصص و تحصیل کرده شهرستان عسلویه، از نیروهای غیر بومی استفاده می نمایند.

وی خاطرنشان کرد: در برخورد با مدیران و شرکت های بومی ستیز، مرعوب فشارها نخواهیم شد و با تمام وجود از حق جوانان شهرستان دفاع خواهیم کرد.

معاون فرماندار با اشاره به عملکرد صنعت در جذب جوانان شهرستان در صنایع مستقر افزود با همه ی تلاش هایی که در حوزه اشتغال توسط مدیران صورت گرفته، اشتغال جوانان شهرستان همچنان دغدغه و مطالبه جدی مردم از صنعت است.

شیخیانی افزود با توجه به تاکید ریاست محترم جمهوری در سفر به شهرستان عسلویه جهت اشتغال جوانان بومی شهرستان در صنایع گازی و پتروشیمی، تمامی شرکت های مستقر و متولی بحث اشتغال را پاسخگو خواهیم کرد.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار همچنین از دعوت ۲ مدیرعامل پتروشیمی به فرمانداری شهرستان خبرداد و گفت برابر گزارشات و بررسی های موجود، ۲ شرکت پتروشیمی مستقر در شهرستان بدلیل جذب خارج از ضوابط و غیربومی در هفته آینده مورد بررسی دقیق قرار خواهند گرفت و در صورت احراز تخلف، مورد برخورد قانونی قرار خواهند گرفت.
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش