سرخط خبرها

جشن بزرگ غدیر و ولادت امام موسی کاظم (ع) در هتل بندر شیرینو برگزار شد

جشن بزرگ غدیر و ولادت امام موسی کاظم (ع) در هتل بندر شیرینو برگزار شد

جشن عید بزرگ غدیر و ولادت امام موسی کاظم علیه السلام به همت روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد و ستاد مناسبت های بندر شیرینو با اجرای سعید نوذری و خوانندگی ساسان نوذری و غلام رضا آقاسی همراه گروه سرود، دف زنی و اهدای جوایز و هدایا در هتل پازارگاد بندر شیرینو برگزار شد.

احمد بهمنی دبیرستاد مناسبت های بندر شیرینو گفت: جشن بزرگ غدیر و ولادت امام موسی کاظم علیه السلام شنبه شب از ساعت ۲۰ تا ۲۳ با محوریت مردم و جوانان ، هیأت‌ها،گروه‌های جهادی، نیروهای مخلص بسیجی، با همکاری مجموعه عملیات غیرصنعتی پازارگاد طبق اخلاص برگزار شد.
بهمنی ادامه داد: این جشن مشترک برای مردم جنوب استان بوشهر در بندر شیرینو با همکاری گروه های مردمی برای اولین بار بود که این به نوعی همدلی صنعت و جامعه محلی را می رساند.
ابراهیم بهمنی رئیس شورای اسلامی بخش سیراف ضمن تقدیر از مجموعه پازارگاد افزود: آنقدر این واقعه بزرگ و با اهمیت است که خداوند در روز غدیر به پیامبر می فرماید اگر این پیام را به مردم ابلاغ نکنی و علی علیه السلام را به جانشینی خود معرفی ننمایی وظیفه رسالت خود را انجام نداده ای، الحمدالله با نگاه مثبت مدیرعامل محترم پازارگاد دکتر شیخان مجاور برای اولین بار جشن مشترک غدیر با محوریت مردم و جوانان رخ داد، لازمه ادامه حیات و رشد صنعت در کنار مردم بودن است.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش